Otelimiz

Otel Güngör

Otel Güngör

OTEL GÜNGÖR TESİSİSİNİN ÖZELLİKLERİ
       Restaurant , 24 saat açık resepsion , asansör , ısıtma , klima , toplantı salonu , açık büfe kahvaltı salonu , çok güzel çatı odaları , kafeteryası , gelin odası , yemyeşil bahçesi , havuz , spor bölümü ve saunası , mescidi , sigara içilmeyen bölümleri , odalara paketli yemek servisi , fotokopi ve faks gibi hizmetler sunulmaktadır. Wifi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir. Ayrıca otelin konumu itibariyle araç park sorunu yoktur. Restaurantımızın ürünlerinden kasap sucuğu ve köftesi çok itinayla doğru ürünlerle üretilerek gelen konuklara leziz bir şekilde sunulmaktadır.
 
HAKKIMIZDA
       Bursanın en yeşil ilçelerinden Yenişehir'in gelişmekte olan bölgesinde , yol üzerinde ilçe merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde; yeni farklı ve beğeni toplayan mimarisi , yeşil alanı , temiz ferah ve özel müzik sistemli restaurantı , yarı olimpik sayılabilecek sıcak hijyen yüzme havuzu ( çocuk için ayrı ) kafeteryası , spor bölümü , ferah saunası ile ayrıcalık unsurları olup farklı zevkler için dizayn edilmiş olan modern odalarında ; lcd tv ve ücretsiz wifi bulunmaktadır. Ayrıca banyolar ve diğer mobilya mefruşat özenle hazırlatılmıstır. Odalarda buluınan mini buzdolaplarındaki ( bar ) meşrubatlar ücretsiz ikram edilmektedir. Otel Güngör tarihi değer ve kalıntıları olan İznik ilçesine araçla 20 dakika Bursanın mobilya ticaretinde ön plana çıkmış İnegöl ilçesinede 20 dakika araç mesafesindedir gelen otel konukları her iki ilçeyede  çok rahat yolculuk yaparak dönmektedirler.
 
KISACA YENİŞEHİR İLÇESİ
       Kurulum tarihi oldukça eskilere dayanan Yenişehir'de Arkaik Dönem Roma Bizans özellikle Osmanlı , ki çok kuvvetle muhtemeldir. Yenişehir Osmanlı'ya ilk başkentlik yapmış olan beldedir. Eski İpek Yolu üzerinde bazı köylerde hala yol kalıntıları bulunmaktadır. Dönemlerinde bazı saray hamam ve farklı yapılar yapılmış olmasına rağmen bugün bu yapıların bir kısmı günümüze ulaşamamıştır. Fakat yine de çok güzel bir kervansarayı tarihi camileri çeşmeleri hamamları mevcuttur. Bazı Osmanlı padişahları gazi Mustafa Kemal Atatürk Yenişehir'i beğenmişlerdir. Günümüzde Yenişehir ağırlıklı olarak tarımla ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Meyvacılık biberin her türü , domates , fasulye ve kış sebzeleri doğrudan ihraç edilmektedir. İlçede kendi dalında 20 yıl içerisinde ön plana çıkmış Anadolu Cam ve Trakya Cam Fabrikaları , Bolacalar Un ve Yem Fabrikası , Apak Un Fabrikası ,  İtimatSüt Ürünleri Fabrikası , Özlü Un Fabrikası , Orallar Yağ Fabrikası , Öztavuk Tesisleri , Bavef , Fine Food Gıda Fabrikası , Ela Kuruyemiş Sanayi  Mango Sebze Paketleme Fabrikası , Tadım Gıda gibi sanayi kuruluşları bulunmaktadır.
       Son olarak ilçedeYurt İçi ve Yurt Dışı seferler yapılmakta olan grur kaynağı yenı ve temiz bir Bursa-Yenişehir Havalimanı mevcuttur.

  • Ücretsiz Wifi Hizmeti

    Otelimizde 24 saat Ücretsiz İnternet Hizmeti Bulunmaktadır.

  • Kapalı Yüzme Havuzu

    Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu İle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • Restaurant

    Restaurantımızın ürünlerinden kasap sucuğu ve köftesi çok itinayla doğru ürünlerle üretilerek gelen konuklara leziz bir şekilde sunulmaktadır.